Powered - Music video powered by Apollo XI


Utwór pt. POWERED pochodzi z mojego najnowszego albumu TENACITY, który jest dostępny do słuchania na platformach stream-owych oraz do pobrania w sklepach internetowych na całym Świecie. Pewnego dnia wpadłem na pomysł ubrać kompozycję POWERED w obraz ale dość długo szukałem odpowiednich materiałów wizualnych. Chciałem znaleźć ciekawy temat, który pasowałby do tej dynamicznej produkcji. Po tygodniach poszukiwań trafiłem na nagrania wideo z amerykańskiego programu kosmicznego Apollo. Była to seria lotów kosmicznych przygotowywanych od roku 1961 realizowanych w latach 1966-1972. W nagraniach wideo, które zostały udostępnione do użytku publicznego jako domena publiczna można zobaczyć między innymi młodych astronautów, którzy są poddawani różnym testom przed wyprawą w kosmos, jak również grupę inżynierów pracujących nad jednym z modułów kosmicznych Apollo. Z wybranych nargań stworzyłem wideoklip, który od kilkunastu dni jest dostępny do oglądania na moim kanale YouTube. Zapraszam wszystkich na rzucenie okiem w kierunku finalnego połączenia muzyki i obrazu, które zabierze was w krótką historyczną podróż, której celem było lądowanie człowieka na Księżycu, a następnie jego bezpieczny powrót na Ziemię. To zadanie zostało zrealizowane w 1969 roku.


Music written and produced by Piotr Krompiewski (Kromproom). 
Free video footage under the public domain license edited by Krompiu.

I released a video to the track Powered, that is taken from my last album called Tenacity. To creat the video I used a lot of free video footage of Project Apollo under the public domain license. In the final production you can see an astronaut sitting in gyroscope being tested during astronaut testing program (USA 1969). Also you see a team of engineers manufacturing Apollo 11, that was the first spaceflight that landed humans on the Moon. Welcome to watch and listen to the combination of music and video clips.

Buy Tenacity on: iTunes + Amazon + Rhapsody + Microsoft + qobuz + Juke + Google Play Stream music on: Spotify + Deezer + Tidal and in other stores and streaming platforms worldwide. 

Music (C) Kromp Room Records, administrated by GEMA.

Komentarze

Popularne posty