Making of the photo session to promotion of forthcoming new single by Kromproom feat. Tomek Grochola (Agressiva 69)From left to right: Tomek Grochola (Agressiva 69),
Janusz Slabonski, Piotr "Kromproom" Krompiewski.
Photo by Agnieszka Slabonska
Bardzo się cieszę, że mogę napisać o tym co wydarzyło się w miniony "weekend" dokładnie 15-tego października w Krakowie. W tym pięknym i wypełnionym kulturą mieście miała miejsce sesja zdjęciowa, w której brałem udział wspólnie z Tomkiem Grocholą (Agressiva 69) pomysłodawcą tej sesji. Oczywiście celem jest promocja naszego wspólnego singla Kromproom feat. Tomek Grochola - Road. Razem z fotografami Agnieszką i Januszem Słabońscy udaliśmy się do wcześniej wybranego miejsca a dokładnie do tunelu wentylacyjnego jednego z największych podziemnych parkingów samochodowych w Krakowie. Wspólnie chcieliśmy stworzyć klimat zdjęć troszkę rodem z Matrix-a, trochę z współczesnego filmu akcji. Mam nadzieję, że udało się choć trochę oddać atmosferę tej stylisytki. Jeśli chodzi o muzykę to na singlu będzie rytmicznie, transowo i progresywnie. Dużo czasu poświęcono na miks i końcowe brzmienie. Obecnie jesteśmy w fazie nagrywania i miksowania wokalu Tomka Grocholi. Po dokonaniu tej studyjnej operacji, jego linia wokalna zostanie zmiksowana już z gotową muzyką. Wydawnictwo zawierać będzie radiową wersję utworu (radio edit), długą wersję utworu (extended version), wersję instrumentalną (instrumental vesrion) oraz przynajmniej jeden remiks i możliwe, że pojawi się również nowa kompozycja jako ścieżka bonusowa. Singiel zostanie wydany na początku 2017 roku w formie cyfrowej z dystrybucją na cały świat, także jeszcze przed końcem 2016 roku postaramy się udostępnić najlepsze zdjecia z sesji, wraz z próbką dźwiękową. Trzymajcie kciuki.

"Szkoda, że nie spotkaliśmy się wcześniej ale napewno nie jest to nasz pierwszy i ostatni singiel". Tomek Grochola (Agressiva 69).

Photo by Agnieszka Slabonska
We proudly present Piotr "Kromproom" Krompiewski and Tomek Grochola singer and co-founder of the band Agressiva 69 are preparing promotion of their first single, that will be released at the beginning of 2017. Gentlemen took part in a photo session, so to take pictures, musicians chose a tunnel ventilation of one of a largest underground car-parks in Cracow. Together with professional photographers have created an atmosphere reminiscent of movies like The Matrix or Underworld. We are looking forward to see more pictures, whose authors are Agnieszka Slabonska and Janusz Slabonski. Also, we are waiting to hear sounds from forthcoming single.

"We appreciate each other, what each of us has achieved so far in the music, so we gave each other artistic freedom. I am proud of cooperation with Tomek."

Piotr "Kromproom" Krompiewski

"Shame about that we had no occasion to meet earlier, certainly it will not be our first and last single."

Tomek Grochola (Agressiva 69)

Komentarze

Popularne posty